KONST / Litografier / Färglitografi 12224442
nr 1222 4442
Alain Berck-Vitz
(f. 1953)
Färglitografi, Signerad, numrerad 1/15. Motivet: 64x50 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 10 december 2018
kl 18:29:22
100 kr
150 kr
200 kr